18. 12. 2020
Spoštovane občanke in občani,
želen rezultat pri zagotavljanju javnega zdravja bomo dosegli le z zrelim razmišljanjem in odgovornim ravnanjem!
Kljub sprejetim ukrepom s strani Vlade Republike Slovenije za zajezitev okužb s Covid-19 in trudu Civilne zaščite Občine Rogaška Slatina in številnih sodelujočih ustanov števila okuženih v naši občini še nismo uspeli zajeziti.
Letošnje leto se nam bo vsem močno vtisnilo v spomin. Praznični čas naj bo za vse nas tudi priložnost, da izzive in preizkušnje letošnjega leta modro prevrednotimo in poskrbimo, da nas bo pozitivno razmišljanje in previdnost vodila tudi v letu, ki prihaja. Zato letošnje praznične dni izkoristimo za tople besede soljudem in dobra dela, ki pogrejejo človeško srce.
Ostanite zdravi zaradi vas, vaše družine in skupnosti, v kateri živimo.
mag. Branko Kidrič
ŽUPAN