12. 05. 2026
Andrej Toplišek iz Rogaške Slatine je skupaj z ansamblom in pevci ponovno navdušil s koncertom v razprodanem Kulturnem centru. Bil je dolgoletni vodja ansambla Okrogli muzikanti, zadnjih 8 let pa ima svoj ansambel in piše tudi lastne skladbe. Tokrat so predstavili predvsem pesmi iz njihove zadnje plošče z naslovom Slovenska harmonika. Poleg izredne instrumentalne glasbe, so koncert popestrili tudi pevci Bojan Lugarič, Barbara Gračner in Sandra Križan. Koncert je bil izpeljan na izredni vrhunski ravni, kar je potrdilo tudi številno občinstvo iz drugih krajev.
Andrej Toplišek vedno znova pove, da je ponosen na svojo Rogaško Slatino. Tako je bilo tudi tokrat. Letošnjo koncertno turnejo so ravno zato pričeli v našem mestu. Andrej Toplišek pa je vedno pripravljen nastopati tudi na prireditvah širšega javnega pomena v Rogaški Slatini, za kar se mu tudi tokrat zahvaljujem.
Ob čestitkah za vrhunski koncert, želim tudi uspešno nadaljevanje turneje. Bravo Andrej!
mag. Branko KIDRČ, župan